National Stadium Pool in Jamaica - Site License        8/6/2024 - 11:34 PM
    2024 ASAJ Prep & Primary Swim Championships - 7/6/2024 to 8/6/2024     
 
 Event 13  Girls 6 & Under 50 LC Meter Freestyle *
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Robertson, Zuri         6 ECA                 45.70      46.02   18  
  2 Smith, Elena            5 ECA                 59.63      50.56   16  
  3 Sazhneva, Vasilisa      6 Stella Maris      1:11.05      52.80   15  
  4 Lawson, Nia             6 St. Hugh's Prep     58.27      54.50   14  
  5 Williams, Leah          5 Stella Maris      1:11.44      54.93   13  
  6 Preterre, Alix          6 HLP                 51.14      56.69   12  
  7 Paris, Kendi            6 Endemist            57.42      57.82   11  
  8 Nikiforova, Alisa       6 Stella Maris      1:06.19      59.93   10  
  9 Beckford, Zana M        6 St. Hugh's Prep     57.17    1:00.07    9  
 10 Harris, Isabel          5 Mona Prep           59.59    1:01.36    7  
 11 Williams, Kenya         6 Mona Prep         1:19.02    1:02.87    6  
 12 Chin, Isabelle          6 St. Hugh's Prep   1:01.26    1:03.01    5  
 13 Chin, Kai               5 Creative Kids     1:09.72    1:03.93    4  
 14 Watson, Haley J         6 HCPS                   NT    1:04.14    3  
 15 Henry, Riley            6 Stella Maris           NT    1:04.71    2  
 16 Shand, Aeden N          6 St. Hugh's Prep   1:12.93    1:04.78    1  
 17 Reid, Shiloh            5 RA                1:06.08    1:05.20  
 18 Vincent, Chloe          6 AISK                   NT    1:07.04  
 19 Sharpe, Sky             6 HLP               1:03.92    1:07.08  
 20 Blaine, Kaylani         6 Mighty Saints       57.22    1:07.61  
 21 Leslie, Jeilania        5 Mighty Saints     1:08.52    1:08.27  
 22 Aung, Katherina         5 HLP               1:22.60    1:09.52  
 23 Campbell, Abrielle      6 STPS              1:04.37    1:11.08  
 24 Bailey, Isabella        6 SFPS              1:13.00    1:13.32  
 25 Hew-Langdon, Stella     6 RA                1:11.47    1:15.54  
 26 Guthrie, Isabelle       6 Mona Prep              NT    1:16.97  
 27 Smith, Karly            6 Mona Prep         1:36.62    1:17.27  
 28 Misir, Isabel           4 Creative Kids     1:32.78    1:17.32  
 29 Henry, Khamisi          6 Stella Maris      1:23.48    1:17.72  
 30 Gayle, Kharliegh        5 MAVP              1:27.01    1:19.57  
 31 Jengelley, Madeleline   5 RA                     NT    1:20.93  
 32 Hew-Langdon, Sophia F   5 RA                     NT    1:22.73  
 33 Turner, Lyle-Kristina   5 Creative Kids     1:24.06    1:23.53  
 34 Nicely, Lyrik           6 PCK               1:19.94    1:24.59  
 35 Henry, Lily             5 RA                1:32.33    1:27.93  
 36 Smith, Rhys             5 ECA               1:33.44    1:33.02  
 37 Walsh, Savannah         5 Mona Prep              NT    1:44.28  
 38 Nembhard, Anastasia     4 TNBG              1:38.43    1:46.47  
 39 Stroup, Penelope        5 AISK                   NT    1:49.22  
 40 Lawrence, Isabelle      5 St. Hugh's Prep   1:35.20    1:55.13  
 -- Chin Yee, Temple        6 HLP               1:22.07         NS  
 
              Women - * - Team Rankings - Through Event 13               
 
  1. Stella Maris Prep School           40   2. Emmanuel Christian Academy         34
  3. St. Hugh's Preparatory School      29   4. Mona Preparatory School            13
  5. Hillel Prep                        12   6. Endemist HomeSchool                11
  7. Creative Kids Learning Academy      4   8. Holy Childhood Prep. School         3