National Stadium Pool in Jamaica - Site License        8/6/2024 - 11:34 PM
    2024 ASAJ Prep & Primary Swim Championships - 7/6/2024 to 8/6/2024     
 
 Event 39  Girls 6 & Under 50 LC Meter Breaststroke .
=========================================================================
    Name                  Age Team                 Seed     Finals Points 
=========================================================================
  1 Smith, Elena            5 ECA               1:02.43    1:00.99    9  
  2 Robertson, Zuri         6 ECA               1:02.98    1:02.93    7  
  3 Preterre, Alix          6 HLP               1:25.48    1:05.67    6  
  4 Lawson, Nia             6 St. Hugh's Prep   1:11.57    1:09.01    5  
  5 Sazhneva, Vasilisa      6 Stella Maris           NT    1:11.49    4  
  6 Blaine, Kaylani         6 Mighty Saints     1:15.84    1:18.03    3  
  7 Harris, Isabel          5 Mona Prep         1:24.33    1:20.86    2  
  8 Bailey, Isabella        6 SFPS              1:18.00    1:22.22    1  
  9 Campbell, Abrielle      6 STPS              1:14.37    1:22.35  
 10 Reid, Shiloh            5 RA                1:43.53    1:24.76  
 11 Nicely, Lyrik           6 PCK               1:31.30    1:26.48  
 12 Nikiforova, Alisa       6 Stella Maris           NT    1:27.09  
 13 Paris, Kendi            6 Endemist          1:22.12    1:27.31  
 14 Williams, Kenya         6 Mona Prep         1:47.27    1:29.54  
 15 Smith, Rhys             5 ECA               1:45.02    1:31.07  
 16 Gayle, Kharliegh        5 MAVP              1:36.97    1:31.64  
 17 Nembhard, Anastasia     4 TNBG                   NT    1:37.09  
 18 Leslie, Jeilania        5 Mighty Saints     1:31.02    1:37.28  
 19 Sharpe, Sky             6 HLP               1:19.62    1:38.87  
 20 Phillips, Mila          5 RA                1:48.85    1:39.93  
 21 Vincent, Chloe          6 AISK                   NT    1:41.24  
 22 Henry, Khamisi          6 Stella Maris      1:44.34    1:43.23  
 23 Yan, Alina              6 St. Hugh's Prep   1:42.73    1:44.96  
 24 Turner, Lyle-Kristina   5 Creative Kids     2:13.40    2:10.51  
 25 Henry, Lily             5 RA                2:25.29    2:13.34  
 26 Chin, Kai               5 Creative Kids     2:12.80    2:14.59  
 27 Beckford, Azaria M      5 St. Hugh's Prep        NT    2:19.00  
 -- Chin Yee, Temple        6 HLP               2:12.95         NS  
 
              Women - . - Team Rankings - Through Event 39               
 
  1. St. Hugh's Preparatory School     124   2. Hillel Prep                     109.5
  3. Mona Preparatory School            95   4. Emmanuel Christian Academy       59.5
  5. Creative Kids Learning Academy     57   6. Mt Alvernia Preparatory            53
  7. Stella Maris Prep School           51   8. Reach Academy                      49
  9. St Andrew Prep School              44  10. Sts. Peter and Paul Prep           23
 11. Excelsior Primary School           21  12. American International School      16
 13. Porter Center for Knowledge        14  14. Jessie Ripoll Primary               7
 15. St. Theresa Preppartory School      4  16. Eber Prep                           2
 16. Hopefield Prep School               2  18. Holy Childhood Prep. School         1
 18. Saint Francis Primary School        1