National Stadium Pool in Jamaica - Site License 
 2024 ASAJ Prep & Primary Swim Championships - 7/6/2024 to 8/6/2024 
 
 Event 24  Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle Relay .
====================================================================
    Team                                   Seed    Prelims        
====================================================================
                       === Preliminaries ===                        
 
  1 HLP  'A'                            2:17.58    2:30.09  
     1) Cooper, Elias 9               2) Stockhausen, James 9         
     3) Kim, Noah 10                  4) Spence, Noah 9               
               1:21.15    2:30.09 (1:08.94)
  2 Mona Prep  'A'                      2:27.98    2:35.73  
     1) Robinson, Chase 10            2) Lozer, Kyle 10               
     3) McMorris, Rayne 10            4) Coke, Jahi 10                
               1:19.93    2:35.73 (1:15.80)
  3 Mighty Saints  'A'                  2:28.17    2:37.85  
     1) Blaine, Andre 10              2) Jones, Damani 9              
     3) Linton, Dominik 9             4) Dacres, Noah 10              
  4 Stella Maris  'A'                   2:45.09    2:54.45  
     1) Reynolds, Joshua 9            2) Sterling, Nyah 10            
     3) Prinnce, Maleek 10            4) Thompson, Isreal 9           
               1:20.24    2:54.45 (1:34.21)
  5 Mighty Saints  'B'                  2:47.17    2:54.85  
     1) Whitelock, Dylan 9            2) Dennis, Aiden 10             
     3) McKenzie, Dre 10              4) Lovindeer, Ethan 10          
               1:18.18    2:54.85 (1:36.67)
  6 RA  'A'                             2:56.60    2:59.20  
     1) Hines, Ethan 10               2) Salazar, Jacob 9             
     3) Jefferson, Justin 10          4) Wong, Jacob 9                
               1:36.45    2:59.20 (1:22.75)
  7 Mona Prep  'B'                           NT    3:02.67  
     1) Heaven, Luke 9                2) Plummer, Matteo 10           
     3) Smith, Kenzo 10               4) Delisser, Liam 10            
               1:28.47    3:02.67 (1:34.20)
  8 HLP  'B'                                 NT    3:29.53  
     1) McDonald, Isaac 9             2) Chisholm, Joshua 9           
     3) Wilson, Mason 9               4) Townsend, Joshua 10          
               1:43.06    3:29.53 (1:46.47)
 -------------------------------------------------------------------
  9 Creative Kids  'A'                  3:33.49    3:29.56  
     1) Morgan, Sule 10               2) Crookendale, Brandon 9       
     3) Bowla, Jacob 10               4) Yearde, Joseph 9             
               1:51.68    3:29.56 (1:37.88)
 10 Stella Maris  'B'                        NT    3:33.44  
     1) Lewis, Marque 9               2)                              
     3) Williams, Tyler 9             4) Murray, Quan 10              
               1:38.07    3:33.44 (1:55.37)
 -------------------------------------------------------------------
 11 St. Hugh's Prep  'B'                3:41.01    3:48.51  
     1) Heron, Jacob A 10             2) McRae, Ajoyo M 10            
     3) Gregory, Mikael 9             4) Hayden, Matthew 9            
               2:16.20    3:48.51 (1:32.31)
 -- ExcelsiorPrimary  'A'                    NT         NS  
 -- St. Hugh's Prep  'A'                3:16.24         NS  
     1) Whittingham, James W 9        2) Bourne, Luke R 9             
     3) Hado, Ziad E 10               4) Wood, Elijah N 9